VOYAGE

Usługi Muzyczne i Nagłośnieniowe

Voyage zespół muzyczny na wesele Łódź, cała Polska

Sprzęt

Nasz zespół od początku swojej działalności stawiał na wysokiej klasy, profesjonalny sprzęt muzyczny. Wychodzimy z założenia że występ na żywo w każdych warunkach musi brzmieć tak samo jak nasze nagrania audio. Nie używamy technik studyjnych do nagrań DEMO które sztucznie upiększają a tym samym zacierają wszelkie niedoskonałości muzyczne. Nasze DEMO są wyłącznie nagrywane LIVE! Obecnie pracujemy na wysokiej klasy aktywnym sprzęcie nagłaśniającym firmy Alto Professional . Zespół dysponuje nagłośnieniem frontowym o łącznej mocy RMS 2kW (2000W), co pozwala na bdb dobre pokrycie dźwiękiem większości sal tanecznych oraz małych imprez plenerowych i tak:

Nagłośnienie

– podstawę basową zapewniają rewelacyjne subwoofery Alto Profesional TS 15SUB 

– za czytelność i dynamikę brzmienia odpowiedzialny jest system satelitarny ALto Profesional PS5

– dobry odsłuch i monitoring zapewnia system kolumn podłogowych Aston LC100 A

– nad całością systemu czuwają miksery: cyfrowy Presonus StudioLive 16.0.2 oraz analogowy Behringer X2222USB

Instrumenty

Zespół używa najwyższej klasy aranżera Yamaha Tyros 4 oraz workstation Roland Juno G na których są przygotowane wszystkie nasze aranżacje. Pracujemy wyłącznie  na autorskich aranżacjach we własnych opracowaniach. Dzięki temu zespół ma tzw „własny styl i brzmienie”

Oświetlenie

W chwili obecnej nasz light system składa się ze świateł i efektów w technologii led takich firm jak CAMEO Light, PROlight, Colorstage oraz Flash Butrym. Całości dopełniają lasery firm American DJ i BeamZ

Inne

Stawiamy wyłącznie na mikrofony najlepszych światowych gigantów takich jak Shure i Sennheiser oraz okablowanie firm Klotz i Proel. To zapewnia nam i naszym odbiorcom krystalicznie czysty, naturalny dźwięk i brak kłopotów technicznych podczas występu.

Najlepszy w Polsce katalog zespołów weselnych www.PlanowanieWesela.pl

Hit Counter provided by laptop reviews

Designed by: Studio Voyage Zgierz 2013 Google PageRank Checker | Pozycjonowanie | SEO Ranking Stron